Upozornění

Uzavření zadního vchodu

Vážení návštěvníci areálu Vltavanů,

z důvodu aktuálně vytvořených bezpečnostních a hygienických opatření (s ohledem na opakované řešení konfliktů s nepřizpůsobivými občany v prostoru areálu a zneužívání místního sociálního zařízení včetně zázemí určeného veřejnosti) dočasně uzavíráme zadní vchod do areálu (směrem od cyklostezky).


Pro vstup do areálu a do kavárny Korkorán využijte prosím hlavní vchod z ulice Vltavanů, který je stejně jako celý areál monitorován místní bezpečnostní službou.


Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Správa areálu Vltavanů


PŘIPRAVUJEME PRO VÁS:

SLAVNOST PADAJÍCÍHO LISTÍ

Tradiční podzimní akce pro celou rodinu, která se uskuteční v sobotu 08.10.2022 (13:00-17:00). Informace: odkaz FB


Na co se můžete těšit?

Na výtvarné dílny, sportovní aktivity a také zábavnou přírodovědu s lektory DDM Praha 4 Hobby centrum 4. A samozřejmě na místní dětské hřiště, vysoké i nízké lanové prolézačky a také obří skluzavky.

14:30 Pohádka BYLO NEBYLO - Divadlo Za2.

Interaktivní, hravé představení plné krátkých pohádek, hádanek, říkadel, her, rozpočitadel a také písniček. Živá a zábavná komunikace pro děti (od 4 let) i jejich rodiče.

VSTUP ZDARMA. Akce proběhne za podpory hl. m. Prahy.

Občerstvení i teplé nápoje nabídne místní kavárna Korkorán.

Těšíme se na Vás za každého počasí.


Rozvrhů prý není nikdy dost.

To máte - na nástěnku .. (tam už je, já vim..) taky na ledničku.. a k babičce.. (aby věděla kdy..), ještě do žákajdy (pod obal.. takže se to musí vejít..). A třeba i jinam. Co já vim.

Tak jsme Vám takový podzimní, krapet vymalovávací, navíc s medvědem.. (Co ví. Ačkoli se zpívá, že medvědi nevědí. Prostě ví a má šálu.) .. připravili.

Tedy.. k dostání v kvalitních barvách, tisku i papíru (v DDM Praha 4 Hobby centrum 4 máme kvalitu rádi.) Takový fajn dárek - za účast a taky úsměv - na naší slavnosti. Slavnosti padajícího listí 2022. Přijďte i s dětmi. Těšíme se na Vás.